Число -5 є коренем рівняння 2х² + 9x + c = 0. Знайдіть другикорінь рівняння та значення с.​


Ответы на вопрос

Отвечает Паленков Рома.

Ответ:

c=-5; x_2=0.5

Объяснение:

2x^2+9x+c = 2x^2+10x - x - 5 + (c+5)=(x+5)(2x-1) +c+5 = 0

Отвечает Тарасюк Даша.

Ответ: х2=1/2, с=-5. См фото.

Объяснение: