ДАЮ 35. Познач варіант у якому правильно виражено у через х в рівнянні 5у - 2х = 7. А) у=2,5+4х

Б) у=0,4х-4 В) у=1,4+0,4х Г) інший варіант відповіді

Ответы на вопрос

Отвечает Кит Вероника.

Відповідь:

В) у=1,4 + 0,4х

Пояснення:

Має бути: 5у=7+2х

у= (7+2х) : 5 = 1,4 + 0,4х

Якщо я правильно зрозумів)

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Отметить вариант в котором правильно выражено в связи х в уравнении 5 в - 2х = 7.

А) у = 2,5 + 4х

Б) у = 0,4х-4

В) у = 1,4 + 0,4х

Г) другой вариант ответа

Объяснение:

В) у = 1,4 + 0,4х