У коробці лежать 5 червоних 7 жовтих і 8 синіх олівців. Яка ймовірність того що перший взятий

навмання олівець буде синім?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шафигуллина Айгуль.
8/(5+7+8)=8/20=2/5 - вероятность, что будет синий