У коробці лежать 10 синіх олівців і кілька червоних. Скільки червоних олівців у коробці, якщо

ймовірність витягнути навмання синій олівець дорівнює 0, 4 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Нина.

Ответ:

15.

синіх - 10

червоних - х

 \frac{4}{10}  =  \frac{10}{10 + x}  \\ 4(10 + x) = 10 \times 10 \\ 40 + 4x = 100 \\ 4x = 60 \\ x = 15