Пожалуйста помогите СРОЧНО!!! Полное решение!!! Знайдіть, не виконуючи побудови, координати точки

пере. тину прямих:1) у = 2 - 3х і 2х + Зу = 7;2) 5х + бу = -20 і 2х + 9y = 25.​

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Юрий.

Розв'язання:

Якщо вони перетинаються, то мають один розв'язок, тобто ці рівняння рівні.

1) у = 2 - 3х і 2х + Зу = 7;

y = 2 - 3х|•3

Зу = 7 - 2x

3y = 6 - 9x

Зу = 7 - 2x

6-9x = 7-2x

-7x = 7-6

-7x = 1

x = -1/7

y = 2+3/7

y = 17/7

y = 2 3/7

Відповідь: (-1/7; 2 3/7)

2) 5х + 6у = -20 і 2х + 9y = 25.

5x = -20-6y |•2

2х = 25-9y. |•5

10x = -40-12y

10x = 125-45y

-40-12y = 125-45y

-12y+45y =125+40

33y = 165

y = 165/33

y = 5

10x = 125-45•5

10x = 125-225

10x = -100

x = -100/10

x = -10

Відповідь: (-10;5)