Чому дорівнює значення функції f (x)=2x² - 1 у точці х0 = - 3?


Ответы на вопрос

Отвечает Инвоков Александр.

подставим. посчитаем

f (x)=2x² - 1

f (-3)=2*(-3)² - 1 =18-1=17