950. Чи є лінійним рівняння з двома змінними: 1) 7х + 11y = 36;3) 12х – 17y = 0;2) х2 + 4y = 6;4)

-3х +xy = 10?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Никита.

1) 7х + 11y = 36 так є рівнянням

3) 12х – 17y = 0 так є рівнянням

2) х2 + 4y = 6 так є рівнянням

4) -3х +xy = 10 не є рівнянням