6. Знайдіть сторони прямокутника, якщо його периметр дорівнює 26 см, а площа36 см2.А. 12 см і 3

см. Б. 18 см i2 см. В. 9 см і 4 см. Г. 6 см і 6 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Силаев Толя.

Ответ:

В. 9 см і 4 см.

Объяснение:

{(x+y)*2=26              x+y=13                 x=13-y

{xy=36

x=13-y          

(13-y)y=36

13y - y² - 36 =0

y² - 13y + 36 = 0

D = (-13)² - 4*1*36 = 169 - 144 = 25 = 5²

y₁ = (13-5)/2 = 4                  x₁ = 13 - 4 = 9

y₂ = (13+5)/2 = 9                 x₂ = 13 - 9 = 4