. Знайдіть сторони прямокутника, якщо його периметр дорівное 38 см, а площа60 см.а)12 см і 5 см;

б) 20 см і 3 см; в) 15 см і 4 см; г) 10 см і 6 см.помогите срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Ашимова Меруерт.

Ответ:    в) 15 см і 4 см.

Пошаговое объяснение:  P = 2( a + b ) ;  P = 38 см ;

                                               S = a * b ;     S = 60 см² ;

Простим перебором встановлюємо , що розв"язком є  в) 15 см і 4 см.

Дійсно , P = 2( 15 + 4 ) = 38 см ;      S = 15 * 4 = 60 см².

А можна розв"язати за системою 2-х рівнянь з 2-а невідоми .