Побудуйте в одній системі координат графіки функцій у = 3-x та у = -2 і вкажіть координати точки їх

перетину.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.

Ответ:

\left \{ {{y=3-x} \atop {y=-2}} \right.

Объяснение: