1.(1602-102):50 а)300б)75000в)30г)75002.3.Округліть число 19,254 до

одиниць.а)19,2б)19,3в)19г)204.5. Обчисліть значення виразу а)6б)-6в)12г)8​

Ответы на вопрос

Отвечает Селютина София.

Ответ:

1. Обчисліть значення виразу:

(1602-102):50=1500:50=30.

Відповідь: В).

2. Обчисліть значення виразу:

4\dfrac{5}{6}+\dfrac{1}{8}=\dfrac{29^{/4}}{6}+\dfrac{1^{/3}}{8} =\dfrac{116}{24}+\dfrac{3}{24}=\dfrac{119}{24}=4\dfrac{23}{24}.

Відповідь: \bold{4\dfrac{23}{24}.}

3. Округліть число 19,254 до одиниць.

Відповідь: В).

4. Скоротіть дріб:

\dfrac{4x^2+4x+1}{4x^2-1}= \dfrac{(2x+1)^2}{(2x+1)(2x-1)} = \dfrac{2x+1}{2x-1}.

Відповідь: \bold{\dfrac{2x+1}{2x-1}}.

5. Обчисліть значення виразу:

(3-\sqrt{3})(\sqrt{3}+3) =(3-\sqrt{3})(3+\sqrt{3} ) = 3^2-(\sqrt{3})^2 =9-3=6.

Відповідь: В).