Пожалуйста, очень срочно!!! Побудуйте графік функції y=x2+2x-15/x-3​


Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Лиза.

Ответ:

Объяснение:

y = \frac{x^{2} + 2x -15 }{x- 3}

D(y) є (-∞;3) ∪ (3;+∞)

Розкладемо на множники вираз x^{2}  + 2x - 15

x^{2} + 2x - 15 = 0

D = 4 - 4 * 1 * (-15) = 4 + 60 = 64 = 8^{2}

x_{1} = \frac{-2 + 8}{2} = \frac{6}{2} = 3

x_{2} = \frac{-2 - 8}{2} = \frac{-10}{2} = -5

x^{2} + 2x - 15 = (x - 3)(x + 5)

y = \frac{x^{2}  +2x -15}{x -3} = \frac{(x- 3)(x + 5)}{(x- 3)} = x + 5

Але через область значень функції (D(y)), точка x = 3 буде виколота на графіку y = x + 5.