СРОЧНО Сума двох чисел 49 , причому третина першого на , 7 менша половини другого. Знайти ці числа.

ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Шавель Дмитрий.
X-первое число
y-второе число
x+y=49
1/3x-7=0,5y |•3

x+y=49
x-21=1,5y

x+y=49
x-1,5y=21 |•(-1)

x+y=49
-x+1,5y=-21
———————
2,5y=28 |:2,5
y=11,2

x+11,2=49

x=37,8