3. Знайдіть площу рівнобедреного трикутника, бічна сторона якого дорівнює 15 см, а висота,

проведена до основи,9 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Даша.

Ответ:   108 см²  .

Половина основания равна:

\dfrac{a}{2}=\sqrt{15^2-9^2}=\sqrt{225-81}=\sqrt{144}=12\\\\\\S_{\Delta }=12\cdot 9=108