Розв'яжіть систему способом підстановки:3х + 5 y = 4,2х - у = 7.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гейдаров Камран.

Ответ:

х=3, у=-1

Объяснение:

3х + 5 y = 4,

2х - у = 7.

Домножаємо перше рівняння на 2, а друге на 3, щоб було зручніше.

6х+10у=8

6х-3у=21

Тепер виконуємо дії:

6х=8-10у

8-10у-3у=21

8-13у=21

-13у=13

у=-1

Щоб знайти х, треба підставити значення у в будь-яке рівняння системи:

6х-3×(-1)=21

6х+3=21

6х=18

х=3