2. Яка з наведених пар чисел не є розв'язком рівняння х + 2y = 8? a) (2; 3); 6) (10; -1); b) (-8;

0); гю(-2;5),​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрисюк Віталіна.

Відповідь:

b) (-8; 0);

Пояснення:

теба підставити в рівняння :

a) (2; 3); 2+2*3=8

                     8=8

6) (10; -1); 10+2*(-1)=8

                        8=8

b) (-8; 0);  -8+2*0=8

                     -8≠8- не є розв'язком рівняння х + 2y = 8

гю(-2;5),  -2+2*5=8

                     8=8​