За 5 ручок і 4 олівці заплатити 50грн. Скільки коштує ручка і олівець , якщо 3 ручки дорожчі за 2

олівці на 8 грн? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !! Спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Рылова Аня.

Ответ:

Объяснение:

х- ручки

у- олівці

{5х+4у=50  :5     х+0,8у=10      х= 10-0,8у

{3х=2у+8

3(10-0,8у)=2у+8

30-2,4у=2у+8

-2,4у-2у=8-30

-4,4у=-22

у=5               х=10-4       х=6

6 грн- ручка

5грн - олівець