Звільніться від ірраціональності в знаменнику дробу 7+3√7/√7​


Ответы на вопрос

Отвечает Старченко Денис.

Ответ:

В объяснении.

Объяснение:

7 +  \frac{3 \sqrt{7} }{ \sqrt{7} }  = 7 + 3 = 10