Знайдіть два розв'язка рівняння двома змінними х+3у=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Стрюкова Аня.

Ответ:

(2;1), (5;0)

Объяснение:

x+3y=5

2+3*1=5

(2;1) - решение уравнения

x+3y=5

5+3*0=5

(5;0) - решение уравнения