Розв'язком якого рівняння є пара чисел (2;1)А) 3х+у=5Б) 3х-у=6В) 3х+у=6Г) 3х-у=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Войтушко Маргарита.

Ответ:

Г) 3х-у=5

Объяснение:

x=2

y=1

А) 3х+у=5

3*2+1≠5

6+1≠5

7≠5

Б) 3х-у=6

3*2-1≠6

6-1≠6

5≠6

В) 3х+у=6

3*2+1≠6

6+1≠6

7≠6

Г) 3х-у=5

3*2-1=5

6-1=5

5=5

Відповідь правильна, а за пояснення не знаю.