Сума двох чисел дорівнює 14 а їх добуток становить 48. Знайдіть ці числа.Складіть рівняння до задачі


Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадеева Ксения.

Ответ:

14 - x = 48 \div x \\ x(14 - x) = 48 \\ 14x - x {}^{2}  = 48 \\  - x {}^{2}  + 14x - 48 = 0 \\ x {}^{2}  - 14 + 48 = 0 \\ x {}^{2}   - 6x - 8x + 48 = 0  \\ x(x - 6) - 8(x - 6) = 0 \\ (x - 8)(x - 6) = 0

1)x-8=0

x=8

2)x-6=0

x=6

ответ:

x1=6

x2=8

проверка:

6+8=14

6×8=48