СРОЧНО!! ДАЮ 50 БАЛОВ!!! Туристи подолали 580км, з них 5 год поїздом в який - автобусом, якщо його

швидкість на 10 км/год більша за швидкість поїзда? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Балабко Георгий.

Ответ:

300 км поїздом і 280 км автобусом

Объяснение:

Нехай x швидкість автобуса, тоді автобусом проїхав 4x, а поїздом 5(x-10)

4x+5(x-10)=580

4x+5x-50=580

9x=580+50

9x=630

x=630/9

x=70(км/год) - швидкість автобуса

70-10=60(км/год) - швидкість поїзда

60×5=300(км) - проїхав поїздом

70×4=280(км) - проїхав автобусом