Побудувати графік функції y=x*|2-x| і вказати проміжки її спадання.


Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Марина.

Ответ:

Объяснение:

тут придется повозиться.

1) 2-х<0⇒x∈(2;+∞), y=x(x-2)=x²-2x=x²-2x+1-1=(x-1)²-1

2) 2-x≥0⇒x∈(-∞;2], y=2x-x²=-(x²-2x+1-1)=-(x²-2x+1)+1=-(x-1)²+1

абсцисса вершины x₀=-b/2a=-2/-2=1

функция спадает на интервале (1;2)