Чи проходить графік рівняння 2x+3y=5 через точку A(2,5;0); B(-3;5(?


Ответы на вопрос

Отвечает Искаков Ислам.

Ответ:

1. 2x+3y=5

2*2,5+3*0=5

5+0=5

5=5

Графік рівняння проходить через точку А

2.

2x+3y=5

2*(-3)+3*5=5

-6+15=5

9=5( знак дорівнює перекреслити)

Объяснение: