Добуток двох чисел 195. знайти ці числа якщо одне з них на 2 менше іншого ​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Камилла.

Ответ:

-13 і -15, 15 і 13

Объяснение:

перше число x, друге число x-2. Рівняння:

x(x-2)=195

x²-2x-195=0

D=2²+195×4=4+780=784=28²

x₁=2+28/2=15, x₁-2=13

x₁=2-28/2=-13, x₁-2=-15