|7-x|=9,3 Решите пожалуйста​


Ответы на вопрос

Отвечает Дычко Карина.

Ответ:

- 2, 3

Объяснение:

|7-х| = 9, 3

7 - х = 9, 3

х = 7 - 9,3

х = - 2, 3

Отвечает Усатова Полина.

Рівняння має два розвитки подій: перший 7-х=9.3, а другий х-7=-9.3

розв'яжемо обидва У першому випадку х=-2.3.У другому х=16.3

Отже рівняння має 2 розв'язання