Чи проходить графік рівняння 2x-y=4 через точку A (5;6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Небораков Виктор.

Ответ:

Объяснение:

підставляємо точку A(5;6) в рівняння 2x-y=4

2*5-6=4

10-6=4

4=4        проходить