який з наведених двочленів можна розкласти на множники застосовуючи формулу різниці квадратів

А)4y²-x²; Б)-4x²-y²; В) 4y²+x²; Г)4x²+y²​

Ответы на вопрос

Отвечает Харламова Виктория.

Ответ:

\boxed{\ a^2-b^2=(a-b)(a+b)\ }\\\\\\4y^2-x^2=(2y)^2-x^2=(2y-x)(2y+x)