Який з наведених двочленів можна розкласти на множники застосовуючи формулу різниці квадратів

А.а²-16 Б.25-b² B.-1+x² Г. -с²-81

Ответы на вопрос

Отвечает Локшина Дарья.

Відповідь: А,Б,С

Пояснення:

А.а²-16=a²-4²=(a-4)(a+4)

Б.25-b²=5²-b²=(5-b)(5+b)
B.-1+x²=x²-1²=(x-)(x+1)

Г. -с²-81 = - (c²+9²) - не розкладеється