Олена та Марія можуть разом набрати на комп'ю- тері деякий текст за 6 год. Яку частину тексту на-

бере Олена за 1 год, якщо Марія може набрати весь текст за 9 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шелюта Владислав.

Відповідь:

18-ту частину тексту

Пояснення:

Позначимо текст за T, а х - час за який Олена набере весь текст сама. Швидкість набору тексту разом дорівнює:

\frac{T}{6}

Швидкість набору тексту Олени дорівнює:

\frac{T}{x}

Швидкість набору тексту Марії дорівнює:

\frac{T}{9}

Звідси можна скласти рівняння:

\frac{T}{x}+\frac{T}{9}=\frac{T}{6} \\\\\frac{1}{x}+\frac{1}{9}=\frac{1}{6} \\\\\frac{1}{x}=\frac{1}{6}-\frac{1}{9} \\\\\frac{1}{x}=\frac{3-2}{18}=\frac{1}{18}=\frac{1}{18}\\\\x=18

Це значить що Олена наберає текст за 18 годин, тоді за одну годину вона набере:

\frac{1}{18}  тексту, тобто 18-ту частину тексту

Отвечает Прокудина Алёна.

Ответ:

1/18.

Объяснение:

Нехай Олена може набрати текст за х годин, тоді

за 1 годину Олена набере 1/х частину тексту

за 1 годину Марія зможе набрати 1/9 частину тексту

за 1 годину вдвох вони можуть набрати 1/6 частину тексту.

1/х + 1/9 = 1/6

18+2х=3х

х=18

За 1 годину Олена набере 1/18 частину тексту.