Розв'яжіть систему рівнянь способом додавання х+у=5 х-у=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Petrova Masha.

Відповідь:

(2; 3).

Пояснення:

х+у=5

х-у=-1

Додамо перше та друге рівняння:

2х+у-у=4

2х=4

х=2

Підставимо х=2 в одне з рівнянь:

2+у=5

у=5-2

у=3

Отвечает Исказиев Мирас.

+\left \{ {{x+y=5} \atop {x-y=-1}} \right. \\-------\\2x=4\\x=4:2\\x=2;\\2+y=5\\y=5-2\\y=3.\\Proverka:\\\left \{ {{2+3=5} \atop {2-3=-1}} \right. \\\left \{ {{5=5} \atop {-1=-1}} \right. -verno.