обчисли вартість3,67 кг груш якщо 3 кг коштує 234 грн


Ответы на вопрос

Отвечает Дяденчук Діма.

Ответ:

286,26 грн

Объяснение:

Складемо пропорцію, де х - невідома вартість:

3 кг - 234 грн

3,67кг - х грн

х = 234 * 3,67 / 3 = 78 * 3,67 = 286,26 (грн)

Відповідь: 286,26 грн.

Отвечает Тян Катя.

3 кг - 234 грн.

3,67 кг - ?

- - - - - - - - - - - -

1) 234 : 3 = 78 грн. - цена за 1 кг;

2) 3,67 · 78 = 286,26 грн. - стоимость 3,67 кг груш.

Выражение: 234 : 3 · 3,67 = 286,26.

Ответ: 286 грн. 26 коп.