Для яких значень x значення виразу 4-2x дорівнює 18?​


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Иван.

Для яких значень x значення виразу 4-2x дорівнює 18?

4 - 2х = 18

-2х = 18 - 4

-2х = 14

х = 14 ÷ (-2)

х = -7

------------------

4 - 2 × (-7) = 18

4 - (-14) = 18

18 = 18