кілограм мармеладу коштує 8 грн, а кілограм шоколадний цукерок коштує 20 грн. за 8 кг мармеладу і

шоколадних цукерок заплатили 130 грн. Скільки купили шоколадних цукерок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жарков Максим.

Ответ:

1)8*8=64(грн) - заплатили за 8 кілограмів мармеладу.

2)130-64=66(грн) - заплатили за шоколадні цукерки.

3)66/20=3.3(кг) - купили шоколадних цукерок.

Объяснение:

Отвечает Асташин Кирилл.

Ответ:

3 кг 300 гр шоколадных конфет купили

Объяснение:

8 кг * 8 грн = 64 грн - заплатили за мармелад

130 грн - 64 грн = 66 грн - потратили на шоколадные конфеты

66 грн / 20 грн = 3,3 кг