2. Обчисли значення буквеного виразу 5х – 3у, якщо: а) х = 7; у = 4;​


Ответы на вопрос

Отвечает Фесенко Макс.

Ответ:

23

Объяснение:

5×7 = 35, 4×3 = 12

35-12 = 23