У чотирикутнику ABCD сторона ВС на 1 см більша за AB, а сторона AD на 6 см більша за AB. Знайдіть

периметр чотирикутника, ЯКЩО ДОВЖИна сторони CD є середнім арифметичним сторін AB та AD. Сторона CD — 5см. Помогите пожалуйста, очень надо

Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Елена.

Итак, АВ=х,

ВС=х+1,

АD=х+6,

СD=(АВ+АD)/2=5⇒(х+х+6)/2=5; х+3=5; х=2

Периметр - сумма всех сторон. х+(х+1)+(х+6)+5=3х+12

х=2

Р=3*2+12=18/см/

Ответ 18 см