СРОЧНО!!!!! На базу за три дні було завесно 66 т овочів, причому другого дня завезли 60% від

кількості овочів, завезених першого дня, а третього дня- 3/5 того, що було завезено першого дня.Яку кількість овочів було завезено кожного дня окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Горшкова Катя.

Ответ:

30,18,18

Объяснение:

Нехай х т завезли першого дня, то другого 0.6х т, а третього 3/5=0,6х, разом х+06х+0,6х=66; 2,2х=66; х=30 першого дня

0,6*30=18 т - другого і третього дня