Знайдіть розв'язок системи рівнянь х+у=3 х-у=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Ооржак Айза.

{x+y=3

{x-y=1

_______

2x=4; x=4:2; x=2

_______

2+y=3

y=3-2

y=1

Ответ: (2;1).