Знайдіть значення виразу а²-3а, якщо а=0,1​


Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Алёна.

Ответ:

-0,29.

Объяснение:

a^2-3a, если a=0,1, то 0,1^2-3\cdot0,1=0,01-0,3=-0,29.