9. Довжина сторони прямокутка 15 см. Якою має бути довжина другої сторони, щоб периметр

прямокутника був менший від периметра квадрата зі стороною 12 см? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пожиганова Алёнка.

Р(квадрата)=12*4=48

Р(прямокутка)=15*2+.....=

15*2=30

48-30=18

18:2=9

потрібно менше 9

тобто від 1-8