Точка С - середина відрізка АB. AC=8см . Чому дорівнює довжина відрізка AB?​


Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Ответ:

16 см

Объяснение:

АС=СВ=8см

АВ=АС+СВ=8+8=16(см)