Подайте степінь х12 у вигляді добутку двох степенів, одним з яких є: х; х4; х9.


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Марьяша.

Ответ:

х12 = х· х11; х12 = х4· х8; х12 = х9· х3

Объяснение:

Там де цифри це ступені