СРОЧНО!! Укажіть проміжок , якому належить число 12/18 Відповіді тестів

А(0;0.25)Б(0.25;0.5)В(0.5;0.75)Г(0.75;1)Д(1;1.5) напишіть з поясненням;)​

Ответы на вопрос

Отвечает Дружинин Валентин.
Ответ:В
12/18=2/3
2/3=0,(6)