Знайдіть суму многочленів: 1)-5x²-4 i 8x²-6; 2) 2x+16 i x²-6x-20


Ответы на вопрос

Отвечает Сулина София.

Ответ:

Объяснение:

(-5x²-4) +( 8x²-6)=3х^2-10

2) (2x+16)+( x²-6x-20)=х^2-4х-4