6x-21 7-2x²Розкладіть на множники чисельник і знаменник дробу та скоротіть його​


Ответы на вопрос

Отвечает Ермошкин Дима.

Ответ:

\frac{3}{2x - 7}

Объяснение:

\frac{6x - 21}{(7 - 2x)^{2} } = \frac{3(2x - 7)}{(2x - 7)^{2} } = \frac{3}{2x - 7}