Решите уравнение ( 2 x- 9) (2, 4 – 0,3 x) = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Никита.

Відповідь:

x=9/2 або х=8

Пояснення:

Це рівняння має 2 розв'язки.

(2х-9) (12/5-3/10)=0

2х -9=0

12/5-3/10х=0

х=9/2

х=8