3. Визнач, якою цифрою буде закінчуватися степінь. а)б)в)г)Ps.: 9 або 1​


Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Альбина.

Ответ:

6^2=36 -6

5^12=244140625 -5

9^78=2,6972161 × 10^74 -1

2^55= 7,2057594 × 1016 -4

Объяснение: