8. Маршрут автобуса із селища Рокитного до селища Вербного проходить через село Яблуневе. Відомо,

що від Рокитного до Яблуневого автобус проїхав за t год, а від Яблуневого до Вербного, відстань між якими до- рівнює 165 км, він їхав зі швидкістю км/год. 1) Складіть вираз для обчислення тривалості маршруту. 2) Обчисліть тривалість маршруту, якщо t=2 год, v=55 км/год. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Маша.

Ответ:

5год

Объяснение:

1) 165/55=3(год)

2) 3+2=5(год)