зведіть одночлени -8bcx² *(-5c²x) до стандартного вигляду. Знайдіть значення виразу, якщо b= 1, c=

-1, x= 0,5 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Ксения.

Ответ:

Объяснение:

-8вcx² *(-5c²x) =-8*(-5)вс¹⁺²х²⁺¹=40вс³х³

в= 1, c= -1, x= 0,5 ​       40*1*(-1)³*(0,5)³=-40*0,125= - 5