Знайдіть допустимі значення змінної у виразі x-2/x²-9 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Рома.

Ответ:

\dfrac{x-2}{x^2-9}\ \ \ \Rightarrow\ \ \ \ x^2-9\ne 0\\\\\\(x-3)(x+3)\ne 0\ \ \to \ \ x_1\ne -3\ ,\ x_2\ne 3\\\\\underline{\ x\in (-\infty \, ;-3\ )\cup (-3\ ;\ 3\ )\cup (\ 3\ ;+\infty \, )\ }